Over de Namibië Himba en Kaokoland reis
Met uw 4×4 maakt u een bijzondere rondreis door Namibië met start- en eindpunt in Windhoek. Op het reisprogramma van deze self drive staan o.a. Spitzkoppe, het Kaokoland met ook de Epupa Falls. U bezoekt vervolgens het Etosha National Park en Damaraland. Bijzonder aan deze 4×4 reis is dat u onderweg de Himba’s en Herrero’s zult tegenkomen.
Bij deze pakketreis boeken wij van te voren de kampeerplaatsen in populaire nationale parken zoals Etosha zodat u gegarandeerd bent van de mooiste locaties. Tijdens de reis wordt kamperen afgewisseld met vaste locaties zoals B&B’s en lodges. Ook deze worden voor u gereserveerd. Deze Namibië reis is inclusief autohuur en reserveringen van de parken. Optioneel bieden wij u een voordelige verzekering voor het afkopen van het eigen risico. De reis is beschikbaar voor 2 tot 4 personen per auto. De prijs voor 5 personen of meer is op aanvraag en afhankelijk van de mogelijkheden ter plekke.
Voordelen van Selfdrive4x4 pakketreizen
- Wij bieden u professioneel safari reisadvies en support
- De reisroute is perfect uitgestippeld met optimale reisafstanden
- Een complete verzekering voor het eigen risico via a.s.r. (inclusief dekking voor door verhuurder uitgesloten schades zoals glas, banden en off-road)
- De GPS met Tracks4Africa software en alle 4×4 waypoints voor uw reis is inbegrepen zodat u altijd uw bestemming weet te vinden
- Een duidelijke landkaart van Namibië
Een langere Namibë reis maken? Bekijk ook onze 18-daagse en 22 daagse Namibië reizen!